Puhelin

Myynti: 045 206 2526 (Ark. 8-20)

24/7 Asiakaspalvelu: 020 730 7810

Osoite

Lemmintie 6, 04360 Tuusula (Nouto)

Paalu Partners Oy | Rykmentintie 20, 04300 Tuusula (Nouto & Postiosoite)

Sähköposti

asiakaspalvelu@paljumestarit.fi

myynti@paljumestarit.fi

Noutopisteemme

Vantaan noutopiste - Paljukärryt

Tuusulan noutopiste - Paljukärryt ja SUP-laudat

Tiimimme

Eemi Vaherlehto | Toimitusjohtaja

040 220 7536

eemi@paljumestarit.fi

Juho Käki | Myynti

045 206 2526

juho@paljumestarit.fi

Paulus Sirén | Varaushallinta

paulus@paljumestarit.fi

Leevi Virtanen

leevi@paljumestarit.fi